Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: Reklama za website i forum  (Posjeta: 5081 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • Spol: Muški
  • kad narastem bit cu - ON
Re: Reklama za website i forum
« Odgovori #15 : Prosinac 11, 2010, 12:17:39 prijepodne »
evo jedan prijedlog ovdje da neotvaram novu temu koji sam upravo sad primjetio kada sam htio ići na portal bilo bi dobro da ova slika gore u desnom kutu bude ujedno i poveznica na portal brži je pristup portalu a na ovak moram obrisat naprijed forum. i enter stiskat hh nije sad to neki problem al većina foruma koji ujedno imaju i portal imaju poveznicu na slici koja se nalazi gore

potpisujem slazem se sa prijedlogom... nama lijenima je pain in the ass to brisat i stiskati enter XD
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline jazavac

• Trade Count: (+1)
  • Forum User
  • Meles meles
    • Galerija
« Odgovori #16 : Prosinac 11, 2010, 08:35:15 poslijepodne »
nije da imam nekaj protiv ideje, ali sam da velim da su dobri ljudi za nas lijene napravili bookmarke :D

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #17 : Prosinac 11, 2010, 08:59:56 poslijepodne »
nije da imam nekaj protiv ideje, ali sam da velim da su dobri ljudi za nas lijene napravili bookmarke :D

vec mi je forum u bookmarku... a toolbar mi je blago pun, a lijeno mi je i folder radit u toolbaru ;)
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.