Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: prijedlog  (Posjeta: 7108 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrga

• ZFC - Member
  • Trade Count: (+5)
  • Forum User
  • *
  • Spol: Muški
  • Zippo Friends Croatia member Nr. 043
prijedlog
« : Ožujak 02, 2010, 11:07:02 prijepodne »
imam jedan prijedlog
konto sam da bi mogli napraviti neku nagradnu igru npr prijavi se desetero nas al svatko bi morao uplatit neznam recimo 23 kune na neki račun i neznam recimo bude neko pitanje najbrži i najtočnije 5 odgovora idu u sljedeći krug u drugom krugu isto to samo što bi recimo 2 najbrža i najtočnija nebi išli u daljnji krug nego bi se izvlačilo i ko ima sreće taj je dobitnik i dobije neki zippo organizatori nebi imali profit niti gubitak jer bi zippo i postarinu platili sa novcem uplaćenim za sudjelovanje a dobitnik bi zippo dobio za 90% jeftinije nego da ga kupi u trgovini znam da ima nekih nedostataka i to sve se to da doradit ali tak na neki način bi mogli nešt organizirat

Offline dj brkic

• Trade Count: (+1)
  • Forum User
  • Keep on clicking in Croatia!!!
Odg: prijedlog
« Odgovori #1 : Ožujak 02, 2010, 04:34:45 poslijepodne »
gledaj hrgi ovako svako uz kupnju zfc clanskog upaljaca neka da ekstra 10kn i zatim kada se skupe svi novci a sigurno ce 30 ljudi ga kupiti to je 300kn i sad neko napravi 10 pitanja i svakom posalje na pm e i onda se zbroje bodovi ako se slucajno odmah vidi pobjednik onda dobije zfc clanski upaljac a druga dvojica koji ga slijede po bodovima dobivaju utjesnu nagradu ideja ti nije losa ali odaziv neznam kakav ce biti...i da stavi anketu da vidimo ako ce ko prihvatiti znaci stavi da i ne mozda nikako nemoj jer onda se nevidi pravi rezultat!
Najbolja ponuda zippo upaljaca po pristupacnim cijenama www.dinda.si

Offline nikola1995

• Trade Count: (0)
  • Forum User
« Odgovori #2 : Ožujak 02, 2010, 05:30:32 poslijepodne »
gledaj hrgi ovako svako uz kupnju zfc clanskog upaljaca neka da ekstra 10kn i zatim kada se skupe svi novci a sigurno ce 30 ljudi ga kupiti to je 300kn i sad neko napravi 10 pitanja i svakom posalje na pm e i onda se zbroje bodovi ako se slucajno odmah vidi pobjednik onda dobije zfc clanski upaljac a druga dvojica koji ga slijede po bodovima dobivaju utjesnu nagradu ideja ti nije losa ali odaziv neznam kakav ce biti...i da stavi anketu da vidimo ako ce ko prihvatiti znaci stavi da i ne mozda nikako nemoj jer onda se nevidi pravi rezultat!
DJ Brkiću ako smo već kupili članski upaljač kao što si napisao na početku bilo bi bezveze opet ga dobiti kao nagradu... Bolje bi bilo neki drugi ZIPPO za nagradu...
Don't drink and drive, take a joint and fly!!!

Offline dj brkic

• Forum User
« Odgovori #3 : Ožujak 02, 2010, 05:50:32 poslijepodne »
upaljac mozemo naruciti od naseg prijatelja mirnica ako cemo tako i evo ja se nudim za izradu pitanja znaci 10 pitanja i jednu sub ili ned pomalo jednog po jednog pozivam na chat i ispitujem ga pa ...

Offline damirv-1

• ZFC - PADRONE
  • Global Moderator
  • Forum User
« Odgovori #4 : Ožujak 02, 2010, 09:21:24 poslijepodne »
Malo stariji članovi znaju da smo mi već dijelili nagrade - ZIPPO uokvireni poster, set memorabilije, ZIPPO...) ali ni ova ideja sa kvizom nije za baciti. RAZMISLIT ĆU O TOME, PA MOŽEMO POČETI KADA KRENE PRODAJA ČLANSKIH.
IF MY HOBBY BECOMES MY WORK, I WILL QUIT WORKING

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #5 : Ožujak 02, 2010, 09:23:51 poslijepodne »
veri interesant... a kakve bi bile teme? da se znam polakopripremat ;)
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline damirv-1

• ZFC - PADRONE
  • Global Moderator
  • Forum User
« Odgovori #6 : Ožujak 02, 2010, 09:33:35 poslijepodne »
 :D...HAHAHA...KOJE PITANJE...ZIPPO, NORMALNO 8)
IF MY HOBBY BECOMES MY WORK, I WILL QUIT WORKING

Offline dj brkic

• Forum User
« Odgovori #7 : Ožujak 02, 2010, 09:39:01 poslijepodne »
:D...HAHAHA...KOJE PITANJE...ZIPPO, NORMALNO 8)
Mogu ja raditi pitanja?? plizz

Offline nikola1995

• Forum User
« Odgovori #8 : Ožujak 02, 2010, 09:39:23 poslijepodne »
znači da u natjecanju mogu sudjelovati svi koji kupe članski upaljač?

Offline dj brkic

• Forum User
« Odgovori #9 : Ožujak 02, 2010, 09:50:10 poslijepodne »
Ma nikola mozes ti naknadno poslat 10kn pa sudjelovat...

Offline nikola1995

• Forum User
« Odgovori #10 : Ožujak 02, 2010, 09:52:04 poslijepodne »
Nemoraš pisat 2 put 8)... tnx

Offline dj brkic

• Forum User
« Odgovori #11 : Ožujak 02, 2010, 10:21:04 poslijepodne »
Nemoraš pisat 2 put 8)... tnx
hvala na upozorenju nec mi ni htijelo obrisat

Offline Hrga

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #12 : Ožujak 03, 2010, 12:51:36 poslijepodne »
Malo stariji članovi znaju da smo mi već dijelili nagrade - ZIPPO uokvireni poster, set memorabilije, ZIPPO...) ali ni ova ideja sa kvizom nije za baciti. RAZMISLIT ĆU O TOME, PA MOŽEMO POČETI KADA KRENE PRODAJA ČLANSKIH.

et nisam znao za to prije al ono moglo bi se tak nešt kviz il nešto da se tu još doradit detalja i toga pa ono moglo bi se nešto skontat

Offline dj brkic

• Forum User
« Odgovori #13 : Ožujak 03, 2010, 04:26:39 poslijepodne »
Pogledaj temu pod imenom: natjecaj za novi baner tamo su koliko sam vidio pobjedniku davala nagrada!

Offline Hrga

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #14 : Ožujak 28, 2010, 08:57:41 poslijepodne »
vrijeme prodaje članskih upaljača se približava i mislim da se o ovome treba počet razmišljat eto malo da produbim ideju
organizacija bi se sastojala od 5 članova koji bi jednom tjedno/mjesečno provodili nagradnu igru
članovi povjerenstva bi bili recimo ja, damir, robert, mirnic kao sponzor i jos neko
i svaki tjedan/mjesec bi neko od nas 5 organizirao nagradnu igru
recimo evo ja prvi tjedan (ako će biti tjedno natjecanje)
ponedjeljak i utorak odabir zippo upaljača kao nagrada
srijeda i četvrtak prijava
petak uplata novca za sudjelovanje(iznos ovisi o broju članova i odabranom zippo upaljaču)
subota 1 pitanje 5 najbržih i najtočnijih ulaze u sljedeći krug
nedjelja 2 odnosno završni krug 1 pitanje 2 najbrža i najtočnija bi se izvlačila nasumce i navečer oko 9 sati bi bilo proglašenje pobjednika

pitanja ne moraju biti nužno zippo tema moguća su pitanja iz povijesti sporta ovisi o organizatoru nagradne igre tog tjedna/mjeseca
organizator taj tjedan ne sudjeluje u nagradnoj igri
zippo upaljači ne moraju nužno biti od mirnica ali posto je on usudim se reci glavni nabavljac zippo upalajca za ovaj forum predlazem njega

evo primjer da se uvjere ljudi da organizatori ne bi imali prihoda iz ove nagradne igre nego samo reklamu

za nagradnu igru se prijave 18 ljudi zippo upaljac kosta 200 kuna plus postarina 20 kuna
sto iznosi 220 kuna kada podijelimo na 18 natjecatelja uplata iznosi 12 kuna i 25 lipa (odnosno 22 lipe al ok)
zašto je dobra ova nagradna igra
mlađi članovi tipa mene nikole i šta ja znam mogu dobiti jeftinije zippo upaljač (mi nemamo prihoda pa bi nam ovo pomoglo u razvijanju kolekcije i broju zippo upaljača) a i 200 kuna nije malo tako da i starijim članovima to može dobro doć
+ ovo se može objavljivat na drugim forumima što bi moglo donjeti veću posjećivanost ovom forumu kasnije se može uvest da samo članovi kluba smiju sudjelovat jer mislim da bi nakon godinu dana ove igre bilo više članova u klubu

nadam se da će biti ozbiljnih komentara na ovo da možemo što bolje napraviti igru