Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: Pozdrav svima  (Posjeta: 1314 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ikerepc

• Trade Count: (0)
  • Forum User
  • Spol: Muški
  • Novi zaljubljenik u Zippo
    • Ikerepc
Pozdrav svima
« : Listopada 17, 2018, 10:33:02 poslijepodne »
Pozdrav!

Evo ukratko... Inače sam iz Požege al studiram u Zagrebu...
Još ko klinci smo se volili igrat šibicama, upaljača sam uvijek imao uz sebe par komada, i Zippo je uvijek bio pojam za nešto extra što si niko ne može priuštit... I vrijeme prolazi, to se zaboravi i nedavno sam u jednoj "razmjeni" dobio od frenda zippo (najjeftiniji onaj valjda iz 2017) i naravno oduševio me puuuno više nego kad sam dobio "brenera" plastičnog s kojim sam se igro godinu dana hahhaha

Obično ne pušim, sada neš malo krenio pa ću ostavit al upaljač(e jer je uvijek par komada) uvijek imam sa sobom jer nikad ne znaš kad će otić i evo sa zippom sam smanjio sam na njega hahhah (i jedna rezerva u torbi za svaki slučaj al ipak)...

Moram reći oduševljen sam. Iako je novi pa zato al sam prilično siguran da mi nije zadnji i da će se to malo kod mene povećati kolekcija jer je extra upaljač stvarno (makar sumnjam da ću imat koji u kolekciji da ga ne palim hahahha, to mi je gušt)

Pa ono, reko da se pridružim, čitam ovo i o njima već par dana i pravo su me zainteresirali...

Al ipak sam novi, do sada sam ga sam punio i mjenjao kremen, i ono osnove oko njih znam xD

Pa... Nadam se da ćemo se družiti. A onda, tko zna, možda jednom poželim uletit u klib, za sada i tak fali para hahaha

I da... Ja inače obožavam forume pa ak bude zanimljivo visit ću tu dugo pa vjerojatno povremeno prestajat, vraćati se i tako, jel normala, al moj mail i tak su uvijek otvoreni i uvijek se mog vratit ak zaboravim odgovorit negdje il bilo što hahah...

I tako... Nadam se ugodnom druženju tu, atmosfera mi ovdje izgleda i više neg ok :D

Ps. I da, trebat će mi sad koji dan da pročitam pravila, pohvatam kak tu sve šljaka, atmosfera a onda chill, makar su svagdje ista al svejedno.

I za admime - ako bude potrebe inače sam web dizajner (makar mi boje ne idu) i web developer pa ako treba bilo šta oko šta ja znam dizajna foruma / stranice, neke fore tak, slobodno mi se obratite, sviđa mi se forum i raja pa ćemo riješit neš hahhah (besplatno jel najvjerojatnije) makar mi SMF nikad nije sjeo, na drugima sam više radio al treba i to mal xD

Anyway, vidit ćemo se, čut, upoznat i ono... Nadam se ugodnom druženju a ostalo će onda sjest na svoje mjesto

Hvala na prihvaćanju usput i sve
« Zadnja izmjena: Listopada 17, 2018, 10:42:09 poslijepodne Ikerepc »
Evo i mene

Offline willyz

• Global Moderator
  • Trade Count: (+5)
  • Forum User
  • Zippo Friends Croatia member Nr. 007
    • galerija
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #1 : Listopada 18, 2018, 09:36:51 prijepodne »
veljkam abord
 :dosao2:

...imače nemam običaj na predstavljanje odgovarati sa više od pozdrava ali ovo tvoje zaslužje ipak malo pisanja...
Forum, kao i klub je malo usporio da radom, nas par se još kako-tako i pojavljuje ali slabo je to ali ti kao novi vjerujem da od prije imaš dosta zanimljivih tema za čitanje/gledanje.

Što se tiče tvoje struke, hvala ti na ponudi, sigurno će bit prostora za pomoć ali o tome će više Damir i Fireball kad se ukažu
...ako ništa, imaš priliku kod dizajna upaljača koje radimo.

Slobodno pitaj sve što te zanima.

- It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses. - Hit it.

http://www.zippo-friends-croatia.com/galerije/willyz/index.php

Offline Prusso

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #2 : Listopada 18, 2018, 10:27:44 prijepodne »
živio rođo  :dosao2:
There's a sign on the wall but she wants to be sure
Cause you know sometimes words have two meanings.

Offline Ikerepc

• Forum User
    • Ikerepc
« Odgovori #3 : Listopada 18, 2018, 01:05:57 poslijepodne »
veljkam abord

...imače nemam običaj na predstavljanje odgovarati sa više od pozdrava ali ovo tvoje zaslužje ipak malo pisanja...
Forum, kao i klub je malo usporio da radom, nas par se još kako-tako i pojavljuje ali slabo je to ali ti kao novi vjerujem da od prije imaš dosta zanimljivih tema za čitanje/gledanje.

Što se tiče tvoje struke, hvala ti na ponudi, sigurno će bit prostora za pomoć ali o tome će više Damir i Fireball kad se ukažu
...ako ništa, imaš priliku kod dizajna upaljača koje radimo.

Slobodno pitaj sve što te zanima.

Hvala, ma da, skužio sam iz tema da se klub malo "ugasio" pa se pokušava palit malo sad ak se ne varam jel...

Inače, svakako ima tako tema za mene hahhah, i ono, ovo sam našao jedino kolko tolko barem ozbiljno i aktivno :D

A inače oko dizajniranja upaljača... Nikada nisam probao nešto slično i nisam previše u grafičkom dizajnu (ono ponekad nešto) al mislim igrat ću se s time možda kada nađem vremena pa ak bude trebalo mog probat il objavit neš svoje što mi bude fora hahha

Hvala obojici na dobrodošlici ;) :D

PS. Razmišljam već par dana ono gledam kako je ugravirat nešto u Zippa (nabavit ga takog il što ne znam, još istražujem), ali evo inače sam zaljubljenik u glagoljicu pa bi možda mogao i moj zippo imati nešto takvoga jednoga dana xD
« Zadnja izmjena: Listopada 18, 2018, 01:08:06 poslijepodne Ikerepc »
Evo i mene

Offline Kalmageddon

• ZFC - MAN OF HISTORY
  • Administrator
  • Trade Count: (+7)
  • Forum User
« Odgovori #4 : Listopada 18, 2018, 02:32:17 poslijepodne »
 :dosao2: :dosao2: :dosao2: kolega po struci :D Uzivaj

Offline damirv-1

• ZFC - PADRONE
  • Global Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Forum User
« Odgovori #5 : Listopada 18, 2018, 06:52:48 poslijepodne »
Dobro nam došao...čitaj, pitaj i uživaj !
 :boss:
IF MY HOBBY BECOMES MY WORK, I WILL QUIT WORKING

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #6 : Listopada 20, 2018, 08:27:30 poslijepodne »

uzivaj i zabavi se s nama :)

sto se tice ponude za pomoc, mozda jednog dana kada ce bit vise vremena, volje i odluka (source: dev po struci, u slobodno vrijeme sistemasim po vlastitim serverima pa znam koliko je logistika zajebana u tom smislu ponekad)
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline Ikerepc

• Forum User
    • Ikerepc
« Odgovori #7 : Listopada 21, 2018, 12:30:27 prijepodne »

uzivaj i zabavi se s nama :)

sto se tice ponude za pomoc, mozda jednog dana kada ce bit vise vremena, volje i odluka (source: dev po struci, u slobodno vrijeme sistemasim po vlastitim serverima pa znam koliko je logistika zajebana u tom smislu ponekad)

Hvala :)
I ma znam... Radim svoj softver već jedno godinu dana i tak, al evo na par mjesta sam napravio dizajne il neš ak mi je drago, ak mislim da je dobra ideja i mogu, pomognem :D

A nekaddobro dođe za promjenu malo micanje od php-a i mysql-a i errora za nešto malo html-a i css-a za neki fora dizajn negdje xD
Evo i mene

Offline Hrga

• ZFC - Member
  • Trade Count: (+5)
  • Forum User
  • *
  • Zippo Friends Croatia member Nr. 043
« Odgovori #8 : Listopada 21, 2018, 09:15:04 prijepodne »
 :dosao2: lega

Offline tailor