Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: GAŠENJE ZFC  (Posjeta: 2837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kalmageddon

• ZFC - MAN OF HISTORY
  • Administrator
  • Trade Count: (+7)
  • Forum User
  • Spol: Muški
Odg: GAŠENJE ZFC
« Odgovori #15 : Rujan 05, 2017, 10:48:04 poslijepodne »
Ajde super drago mi je da je Damir koliko toliko ok, sad se lakse dise, a sad da doznamo i info od njega i novosti detaljnije i idemo dalje :D  :hvala: :icon_thumright:

Offline ocunecu

• ZFC - Member
  • Trade Count: (0)
  • Forum User
  • *
« Odgovori #16 : Rujan 06, 2017, 05:10:23 poslijepodne »
Ja kao najmlađi član (zadnji sam se učlanio) ovog kluba ću se složiti što većina odluči.
Bilo bi mi jako žao ako se klub ugasi i nestane s scene.
Svakako sam mišljenja da se nešto moramo raditi glede budućnosti kluba,pod hitno treba riješavati server i goruće probleme kojih vjerojatno ima.
Ne treba nikom zamjerati ako nema vremena za hobi,jer ipak je ovo hobi a od hobija se kao što znamo ne živi.
Članova je dosta i treba se pokrenuti i nastaviti s klubom i promocijom istog.
Eto toliko od mene......
Da bi pobjedio ne smiješ izgubiti!

Offline willyz

• Global Moderator
  • Trade Count: (+5)
  • Forum User
  • Zippo Friends Croatia member Nr. 007
    • galerija
« Odgovori #17 : Rujan 06, 2017, 07:13:04 poslijepodne »
Da kažem i ja nešto...

Prvo da Vas upozorim, to neće biti ništa pametno ili što u prethodnim postovima nije rečeno, više je ovo kao neko moje "opravdanje" za neaktivnost mada znamo da se nitko od nas nema šta kome opravdavati.
Manje-više svi koji su duže ovdje znaju da sam prije bio dosta aktivan po pitanju organiziranja nekih stvari, osim nabavke upaljača, one su me dosta i koštale (ne mislim na novac), bez obzira što su mi neki ljudi (znaju se) u tome puno pomogli i na tome sam im zahvalan.
Sve se mjenja pa tako se je i meni život malo zakomplicirao (kao da je to problem) i nisam jedini. Opao je interes za kolekciju, klub, ljude oko njega, tim više što sam vidio da je tako, manje više kod svih.
Isprika svima kojima se nisam dugo javio, a nije ni da je meni telefon pun propuštenih poziva  :haha:
Žao mi je Damira, Roberta razumijem ali bi bilo šteta da barem ne probamo nastaviti. Osobno se ne mogu obavezati na neke velike akcije ali sam voljan pomoći koliko mogu.

Eto toliko, pozdrav svima!

« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2017, 07:13:59 poslijepodne willyz »
- It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses. - Hit it.

http://www.zippo-friends-croatia.com/galerije/willyz/index.php

Offline Kalmageddon

• ZFC - MAN OF HISTORY
  • Administrator
  • Trade Count: (+7)
  • Forum User
« Odgovori #18 : Rujan 06, 2017, 08:00:36 poslijepodne »
Da kažem i ja nešto...

Prvo da Vas upozorim, to neće biti ništa pametno ili što u prethodnim postovima nije rečeno, više je ovo kao neko moje "opravdanje" za neaktivnost mada znamo da se nitko od nas nema šta kome opravdavati.
Manje-više svi koji su duže ovdje znaju da sam prije bio dosta aktivan po pitanju organiziranja nekih stvari, osim nabavke upaljača, one su me dosta i koštale (ne mislim na novac), bez obzira što su mi neki ljudi (znaju se) u tome puno pomogli i na tome sam im zahvalan.
Sve se mjenja pa tako se je i meni život malo zakomplicirao (kao da je to problem) i nisam jedini. Opao je interes za kolekciju, klub, ljude oko njega, tim više što sam vidio da je tako, manje više kod svih.
Isprika svima kojima se nisam dugo javio, a nije ni da je meni telefon pun propuštenih poziva  :haha:
Žao mi je Damira, Roberta razumijem ali bi bilo šteta da barem ne probamo nastaviti. Osobno se ne mogu obavezati na neke velike akcije ali sam voljan pomoći koliko mogu.

Eto toliko, pozdrav svima!

Ne smije 147ica da pati zbog ZFCa ali drago mi je da vidim da si se vratio i ovdje :D

Offline damirv-1

• ZFC - PADRONE
  • Global Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Forum User
« Odgovori #19 : Listopad 07, 2017, 11:20:36 prijepodne »
Dragi moji članovi forumaši i prijatelji. Danas mi je nakon dužeg vremena malo lakši dan pa sam ulovio priliku da Vam se napokon javim. Naime nakon dužeg vremena posao-krevet-doktori, završio sam u bolnici gdje i sada ležim.
Nisam Vas zaboravio,ali žalosno je da razmišljate o gašenju kluba i svega što smo pokrenuli i postigli samo zato što se Robert i ja ne pojavljujemo na forumu. Što je sa vas preostalih 70+ članova i forumaši?
Isprika svima koji su me zvali, pogotovo Viziju, Dubrovniku i Početnik u. U međuvremenu mi se promjenio broj telefona. Isprika svima koji su me zvali.
Moj novi broj je 098-465556. Nemojte se ljutiti ako se još neko vrijeme neču javiti na svaki poziv, ali to ovisi o stanju u kojem se momentalno nalazim.
Što se tiće naših članskih tu vam nemam što novo za reči. ZIPPO naš sve navlači iz potpuno nepoznatih i nerazumljivih razloga. Vaši novci nisu izgubljeni ni potrošeni. Oni su na posebnom računu koji sam imao otvoren samo za tu svrhu. Ako netko od vas želi povrat, nema problema. Čim se vratim doma za komp. Ovdje imam samo mobitel sa kojeg se upravo javljam.
Ako se odlučite da novci ostanu na računu, ja se osobno obavezuje da će isti biti upotrebljeni isključivo za izradu jubilarnog komada za 10 godina kluba 2018.
Ideja mi je bila, akojuZIPPO ne može odbiti replika našeg prvog komada na kojem piše ZFC-CLUB sa malo izmijenjenom slikom povodom 10 godišnjice a na BLACK CRACLE REPLICA 1941.
Toliko za sada od mene.
Još jednom isprika svima i nadam se da ovaj klub može opstati i bez mojeg svakodnevnog pojavljivanja...
 :boss:
IF MY HOBBY BECOMES MY WORK, I WILL QUIT WORKING

Offline pocetnik

• ZFC - STALKER
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (+6)
  • Forum User
  • *
  • tsket inboso
« Odgovori #20 : Listopad 07, 2017, 01:44:27 poslijepodne »
nastavi sa oporavkom, i to što brže, a (barem meni) javljanje donosi radost i vraća sigurnost..
na neki mig da je situacija toliko loša bi bili sigurno mirniji, ali isto tako nije izvodivo poduzimati išta bez šefa..
nadam se nekom skorijem susretu..
 :val:
tko izgubi dobitak, dobije gubitak,           
uzmi vremena za prijatelje jer bi vrijeme moglo uzet prijatelje

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #21 : Listopad 07, 2017, 11:40:18 poslijepodne »
nastavi sa oporavkom, i to što brže, a (barem meni) javljanje donosi radost i vraća sigurnost..
na neki mig da je situacija toliko loša bi bili sigurno mirniji, ali isto tako nije izvodivo poduzimati išta bez šefa..
nadam se nekom skorijem susretu..
 :val:

potpisujem
ovo je savrseno sroceno!

pzdravi nam  :boss: sto prije
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline damirv-1

• ZFC - PADRONE
  • Global Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Forum User
« Odgovori #22 : Siječanj 14, 2018, 06:37:37 poslijepodne »
Evo me napokon natrag i kao što vidim barem se nekolicina najvjernijih još uvijek pojavljuje barem s vremena na vrijeme.
Što se mene tiće, od gašenja kluba nema ništa, ali dajte se i vi ostali malo probudite. Pa ne ovisi ovaj klub o tome dali se ja pojavljujem ili ne.
Zar se ne možete družiti i dopisivati kad mene nema ? To mi fakat nije jasno...ali nema veze, ajmo probati malo probuditi ovaj forum. Za početak ću otvoriti novu temu za 10. godišnjicu...da vidim ko će se javiti.
IF MY HOBBY BECOMES MY WORK, I WILL QUIT WORKING