Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: ČLANSKI UPALJAČ ZA 2017  (Posjeta: 3090 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ocunecu

• ZFC - Member
  • Trade Count: (0)
  • Forum User
  • *
  • Spol: Muški
ČLANSKI UPALJAČ ZA 2017
« : Svibanj 06, 2017, 04:07:07 poslijepodne »
Ima li ideja?
Nećemo valjda odustati od svega?
Ajmo malo živnuti.....
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2017, 03:12:17 poslijepodne Kalmageddon »
Da bi pobjedio ne smiješ izgubiti!

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (+3)
  • Forum User
  • *
Odg: ČLNSKI 2017
« Odgovori #1 : Svibanj 09, 2017, 10:58:25 poslijepodne »
upravo to ja htjedoh napisati, dajte ljudi, znamo svi da je pomro forum al necemo valjda prestati sa članskima? nemojmo prekinuti niz, ajmo osmisliti ovogodisnji i da imamo sve spremno, doci ce i proslogodisnji ali nije do nas nego do njihovih papira, samo nemojmo ne razmisljat o ovogodisnjem, ja sam za to da se sve pripremi Damiru a ne da on opet mora pokretat ovo sve, imali ideja?  :hvala:

Offline josipp1000

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #2 : Svibanj 10, 2017, 10:47:07 prijepodne »
Ako bi radili, koju bi tematiku? Opet neka hrvatska povijest i izumi? Ili nešto drugo?
Možda bi mogao napravit neki dizajn po prvi put  :D :D

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #3 : Svibanj 15, 2017, 05:25:58 poslijepodne »
vrlo dobri prijedlozi, mozemo krenut sa idejama a onda da sve bude skoro gotovo do pred sam kraj...

sad imam o cemu razmisljati, moje umjetnicke sposobnosti su vrhunske haha
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline Prusso

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #4 : Svibanj 15, 2017, 05:46:20 poslijepodne »
ja sam svoje ideje stavio prije mjesec dana na temi od prošlog članskog nitko nije ni trepnuo  :nezna:
There's a sign on the wall but she wants to be sure
Cause you know sometimes words have two meanings.

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Forum User
« Odgovori #5 : Svibanj 16, 2017, 10:02:22 prijepodne »
ja sam svoje ideje stavio prije mjesec dana na temi od prošlog članskog nitko nije ni trepnuo  :nezna:

prenesi ih tu

"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline Prusso

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #6 : Svibanj 16, 2017, 08:29:27 poslijepodne »

evo ja sam optimističan i vjerujem da posljednji članski samo što nije stigao, pa da vam predstavim ideje za novi  :ops:

nije da kukam samo realnost :noway: :capito:

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Forum User
« Odgovori #7 : Svibanj 16, 2017, 11:44:21 poslijepodne »
mal je crno sta je je :D

Offline Prusso

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #8 : Svibanj 28, 2017, 10:34:43 prijepodne »
Vidim svi se pokidali od komentiranja i davanja prijedloga stvarno svaka čast.

Offline Dubrovnik

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
  • Tko štedi-nek kupuje BIC
« Odgovori #9 : Svibanj 28, 2017, 02:10:15 poslijepodne »
A sta cemo komentirat... Mi obicni smrtnici pojma nemamo u kojoj je fazi realizacija tih pretumbavanja sa zippo. Znam da cemo seliti nasu stranicu na njihovu domenu, znam da moramo poslati dokumentaciju da koristimo motive na članskom zippu koji nisu zaštićeni, znam da se čeka odgovor od ZIPPO da mozemo koristiti logo ZFC....itd.... Predsjednik valjda čeka kao i mi ostali i kako nema ništa nova za podjeliti s nama tako se ne javlja ovdje...Valjda će sve biti ok i valjda će se sve srediti jednom zauvijek da više nemamo ovakvih blokada...Molim Vas za strpljenje jer ovo šta se zbiva nije ničija krivnja jer jednostavno kad ovisiš o drugim ljudima i institucijama učiniš šta je u tvojoj moći i čekaš...Pozdrav svim članovima i korisnicima ovog foruma.... :capito:

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Forum User
« Odgovori #10 : Svibanj 29, 2017, 10:33:55 prijepodne »
A sta cemo komentirat... Mi obicni smrtnici pojma nemamo u kojoj je fazi realizacija tih pretumbavanja sa zippo. Znam da cemo seliti nasu stranicu na njihovu domenu, znam da moramo poslati dokumentaciju da koristimo motive na članskom zippu koji nisu zaštićeni, znam da se čeka odgovor od ZIPPO da mozemo koristiti logo ZFC....itd.... Predsjednik valjda čeka kao i mi ostali i kako nema ništa nova za podjeliti s nama tako se ne javlja ovdje...Valjda će sve biti ok i valjda će se sve srediti jednom zauvijek da više nemamo ovakvih blokada...Molim Vas za strpljenje jer ovo šta se zbiva nije ničija krivnja jer jednostavno kad ovisiš o drugim ljudima i institucijama učiniš šta je u tvojoj moći i čekaš...Pozdrav svim članovima i korisnicima ovog foruma.... :capito:

eto, netko mi cita misli :)

ja ne dajem prijedloge jer sam trnutno u ogromnoj guzvi a par dana net jedva da sam vidio, nisam zaboravio to je sigurno

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #11 : Svibanj 29, 2017, 03:38:04 poslijepodne »
Pozdrav svima od crne ovce foruma nakon dugo vremena  :icon_thumright:

Ja vec neko vrijeme pokušavam napravit slikoviti prikaz svojih ideja ali jednostavno mi ne dopuštaju neke stvari određeni programi, morat ću e malo detaljnije pozabavit i pronac najbolji program za to no pokusat cu objasnit svoju ideju, možda nekom drugom potaknem razmišljanje pa nadoda i svi skupa zajedno osmislimo članski što se meni osobno jako sviđa.

Imam jeftinijih i skupljih varijanti, znam da će skuplje bit teško izvedive i ne znam dali je uopće moguće ali mislim da bi sa nekima od ovih ideja bili prvi u svijetu ako se ne varam.

Ideja br. 1.
Finish bi bio kako ga ja zovem lovački, iskreno ne znam pravi naziv za taj finsih više(ispao sam iz forme) no mislim da me razumijete na što mislim..I na takav stavit neki motiv no iskreno ne znam koji jer na takav finish je teško ukombinirat nešto što nije gravura.

ideja br. 2.
Double sided zippo, kao što i naziv kaže motiv sa obje strane i za taj zippo bi po meni bila zakon replica iz 1941(ne znam jel to rade samo na regular upaljačima) ako da onda i regular ali da je double sided...(isto tako nisam siguran dali za double sided može ići neki finish osim klasike ali ako može onda sam defnitivno za black matte(ako damir dopusti) jer će motivi najviše doć do izražaja(po meni) a što se motiva tiče mislio sam da se napravi---s prednje strane naravno na poklopac kao i na svim članskima do sad i ispod neku asocijaciju na povijest kao npr krapinske čovječuljke a iza preko cijelog zippa baščansku ploču

ideja br. 3.
ovo je najskuplja varijanta i nisam siguran jel izvediva...da napravimo motiv preko dva upaljača koji tvore jednu sliku i display za isto tako da mogu bit jedan do drugo samo za sebe (nešto kao što je napravljena ona kutijica za 1. članski)
i s obzirom na veliku površinu valjalo bi ukombinirat neku povezanost sa nacionalnim parkovima ili parkovima prirode.

P.S. AKO NETKO IMA BOLJU IDEJU, POZITIVAN ILI NEGATIVAN KOMENTAR ILI DORADU NA OVO MOJE TJ IZMJENU OVOG MOG SA NEKIM DETALJIMA NEKA SE IZJASNI..JA NE ZAMJERAM NI MALO, ŠTOVIŠE PRIHVATIT ĆU OBJERUČKE I POMOĆ DA SE DORADI.

P.S.2. ako je netko u mogućnosti napraviti ovo u nekom od programa bio bih mu zahvalan :)

EDIT: ovime nisam htio nikoga isključiti ili nešto slično nego jednostavno mi ne pada na pamet neki internacionalni motiv koji bi nas sve povezao, naravno bilo bi bolje da imamo neki motiv za sve skupa ali eto, ovo su moji prijedlozi, ako se sjetim još neceg napisat ću ovdje ili izmjeniti.

« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2017, 03:41:33 poslijepodne Gregor-ZIPPO »

Offline Hrga

• ZFC - Member
  • Trade Count: (+5)
  • Forum User
  • *
  • Zippo Friends Croatia member Nr. 043
« Odgovori #12 : Svibanj 30, 2017, 12:14:35 prijepodne »
ideje su ti loše, bolje je nam je svima bilo bez tebe

:B :bicedobro: :frajer: :zubo:

šalu na stranu, dobre su ideje, mislim da bi ove skuplje ideje trebalo ostavit za 10 godišnjicu ako doguramo do nje  :rolleyes:
možda bi mogli osim novih ideja ubaciti i sve one koje smo odbacili tokom godina, nešto dobro bi se i našlo
ja mislim da bi se trebao postaviti rok za motive i na kraju glasanje te bi imali zippo spreman za narudžbu odmah kad dođu prošlogodišnji

no nažalost zippo kasni godinu, nismo imali meet prošle godine, te je sve dosta utihnulo od 2015, dosta je teško razmišljati o ovogodišnjem zippu kad i sama budućnost kluba ne izgleda sjajno
no ja se nadam najboljem

:baljezgalo:

« Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2017, 12:15:01 prijepodne Hrga »

Offline josipp1000

• ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #13 : Svibanj 31, 2017, 10:42:31 prijepodne »
Nek se onda odredi rok za slanje motiva. Ajmo reć vec od sutra, 1.6. pa iducih 15-ak dana. Onda nek se napravi posebna tema di će bit svi motivi i gdje se moze glasat.
Kom se uopce treba poslat motiv koji se napravi? Damiru?

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Forum User
« Odgovori #14 : Lipanj 01, 2017, 12:50:15 poslijepodne »
ideja sa dva upaljaca mi je mrak.

ovaj lovacki, mislis na od green ili na onu camo verziju? forest camo ili tako nesto se zove ja mislim ali nisam ni ja siguran.