Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: Kupovina Zippo upaljača  (Posjeta: 3041 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline siveric

• Trade Count: (0)
  • Forum User
Kupovina Zippo upaljača
« : Prosinac 12, 2012, 04:10:24 poslijepodne »
pozdrav
da vas pitam, webshop zippo.hr zanima me jeli itko imao iskustva vec sa njima kako se plaća naručuje koliko se čeka jer im je stranica sta se toga tice preskrta, nepise ni način plaćanja ni koliko se treba čekati ...
pa ako je itko imao iskustva bio bi zahvalan

http://www.zippo.hr/

Offline Robert

• Trade Count: (+5)
  • Forum User
  • Spol: Muški
    • Zippo Friends Croatia
Re: Kupovina Zippo upaljača
« Odgovori #1 : Prosinac 12, 2012, 04:42:34 poslijepodne »
ta stranica je u vlasništvu glavnog distributera za zippo (satelit-tbm)
radi cjena većina nas kupuje na ebayu

Offline siveric

• Forum User
« Odgovori #2 : Prosinac 12, 2012, 04:53:52 poslijepodne »
a jeli u funkciji?
jer naručo sam zippo kod njih ima 3 dana preko te web košarice, poslao sve podatke, cijena 259 kn i popunio formular
kupio sam za prijatelja za rođendan zippo sapphire i sad neznan kad ce doći jer nema replya nikakvog a nema broja telefona da provjerim ..
da nebi ispa papak ako nedode do sljedeceg petka ..

Offline Robert

• Forum User
    • Zippo Friends Croatia
« Odgovori #3 : Prosinac 12, 2012, 05:18:18 poslijepodne »
probaj preko SATELIT-TBM stranice
http://www.satelit-tbm.hr/kontakt.html

Offline C La Grande

• Forum User
Odg: Kupovina Zippo upaljača
« Odgovori #4 : Rujan 27, 2016, 10:59:58 poslijepodne »
Nova sam pa ne znam jesam li pogriješila temu, ali vidim kako se ovdje već pisalo o firmi satelit-tbm, službenom distributeru zippa za hrvatsku, pa ću tu napisati svoje iskustvo s navedenom firmom. inače nisam tužibaba i imam tolerancije za različite probleme, ali pokušaji kupovine od satelit-tbm su me toliko izludili da se jednostavno moram negdje požaliti. +stavljam iskustvo kao upozorenje svima ostalima što ih čeka ako budu htjeli naručivati upaljače kod njih.

Vrhunac neodgovornosti, neozbiljnosti, neprofesionalnosti. Upaljač sam čekala više od mjesec dana, a da se nisam natezala i konstantno zvala, vjerojatno ga ne bih ni dobila. Nakon što sam naručila upaljač (18.8.), tjedan dana nisam dobila nikakvu povratnu informaciju te sam nazvala Službu za korisnike (zato što obrazac za prijave preko maila na stranici uopće ne radi). U službi su mi rekli "kako je kriv tehničar koji je odmah trebao javiti da upaljač nije dostupan". Gospođa u službi ljubazno se ponudila provjeriti kad će im doći upaljač te mi do kraja dana javiti. Naravno, od toga nije bilo ništa. Nakon par dana ponovno zovem i pitam što je s upaljačem, odgovor je: „Naručili ste jedan od najrjeđih upaljača, a trenutno su godišnji odmori pa je došlo do zastoja". Dobro, nema problema - naručujem drugi upaljač umjesto rijetkoga. Gospođa u službi kaže: „Taj je dostupan, naručite preko web shopa, sutra vam šaljemo potvrdu narudžbe i to je to". Potvrda nikad nije došla. Za par dana ponovno zovem, „izgleda da je tehničar pogriješio, mi imamo vašu narudžbu". Da, ali ja nemam IBAN za uplatu ni broj narudžbe. Sutradan tehničar šalje potvrdu narudžbe - za krivi upaljač. Opet zovem, "nema problema, poslat ćemo vam sutra potvrdu, vaš je upaljač već naručen i dolazi do kraja tjedna". Potvrda opet ne dolazi, a sljedeći tjedan, računajući kako je upaljač već došao i kako je plaćanje formalnost, opet zovem - nemaju oni pojma o čemu ja pričam. "Dobit ćete sutra potvrdu narudžbe, svi upaljači koji su došli već su isporučeni onima koji su naručili". Sutradan (13.9.) dobivam potvrdu narudžbe za upaljač te uplaćujem iznos. Nakon toga me zove tehničar s pitanjem: „za koji ste vi model platili?“ Nakon što smo i taj nesporazum riješili, par dana nakon toga ponovno me zovu – ovaj put je problem u poklon kutiji koju sam uzela uz upaljač. Prvo je pitanje bilo: „Jeste li vi platili upaljač?“ Nakon što sam rekla da jesam, objašnjavaju mi kako nemaju poklon kutiju koju sam naručila, ali mi nude Zippo torbicu, koju ne želim. Budući da ju ne želim, nude mi povrat novca, na što pristajem. Nakon što sam pristala na povrat novca, gospođa mi je ponudila 3. opciju: Poklon kutiju za slim upaljače (ja sam naručila za klasične; sastav je isti, razlikuje se samo utor za upaljače). Na to sam ih zamolila malo vremena kako bih razmislila te sam rekla kako ću im javiti, na što je gospođa odgovorila: „Nama je problem držati taj upaljač, moramo paziti na njega, a i željeli bismo vam ga što prije poslati. Ponudili smo vam nekoliko opcija pa eto izaberite“. Dakle, bez neke prevelike mogućnosti izbora, odabirem Poklon kutiju za slim upaljače, a paket mi dolazi sutradan (20. 9.)
P.S.
Obrasci za slanje upita na web stranici ne rade. Potvrda narudžbe je štura i loše sastavljena, IBAN nije istaknut na jasnom mjestu, ne postoje točni podaci koje treba upisati prilikom plaćanja te se nigdje ne navodi da je dostava uključena u cijenu, što dodatno zbunjuje.

Offline pocetnik

• ZFC - STALKER
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (+6)
  • Forum User
  • *
  • tsket inboso
« Odgovori #5 : Rujan 28, 2016, 07:28:34 prijepodne »
sve je to cijena ljubavi prema ZIPPO... :lol:
naši članski od ideje do "u ruke" znaju trajati i po četiri mjeseca jer nije baš lako koordinirati uprava kluba-satelit-ZIPPO.... :ops:
i možda baš zato ljubomorno čuvamo i volimo svaki komad  :zivili:

važna napomena: od osnutka satelit nije promijenio vlasnika niti porezni broj što je dokaz o ozbiljnosti pristupu poslu ali jedan čovjek ne može sve sam uraditi pa dolazi do nesporazuma..
ovime ne branim satelit nego iznosim činjenice..

btw  :dosao2:
tko izgubi dobitak, dobije gubitak,           
uzmi vremena za prijatelje jer bi vrijeme moglo uzet prijatelje

Offline Dubrovnik

• ZFC - Member
  • Trade Count: (+3)
  • Forum User
  • *
  • Tko štedi-nek kupuje BIC
« Odgovori #6 : Rujan 28, 2016, 10:24:15 prijepodne »
Za početak - DOBRODOSLA u HAD.. :lol:
Istini za volju nemam nikakvih iskustava sa firmom ,,Satelit,, jer nikad nisam kod njih kupovao upaljače...
Ali poznajem njihova vlasnika g. Petraka koji svaki put dodje na druženja ZFC-a i više je nego korektan prema članovima kluba. Ljudina i pol... :super:
Vjerujem da bi i njemu bilo drago čuti tvoju priču pa eto- nastoj biti s nama na sljedećem druženju i možeš direktno vlasniku reći svoja iskustva...
Usput- većina članova kluba ima +200 zippo upaljača i vjeruj da smo svašta doživljavali od pošta, carina i prevaranata tako da se meni tvoj problem čak čini kao  marginalan  :ops: :lol: :ops:
U svakom slučaju, lijepo je vidjeti novo lice na forumu... :super:
Pozdrav s juga HR..

Offline willyz

• Global Moderator
  • Forum User
  • Zippo Friends Croatia member Nr. 007
    • galerija
« Odgovori #7 : Rujan 28, 2016, 11:39:12 poslijepodne »
Prije svega veljkam abord!

Žao mi je što je razlog tvoje posjete forumu i pisanja nezadovoljstvo uzrokovano Zippom.

Ne bi htio ovdje opravdavati ili braniti Satelit jer naša iskustva su skoro isključivo vezana za narudžbu i izradu klubskih komada i druženja sa Marijanom...a ja na oboje nemam baš nikakve primjedbe.

Svatko od nas je imao nekad lošu karmu da naleti na majstora/proizvod/uslugu/trgovinu kojom nije bio zadovoljan.
Ne znam što više da ti kažem, osim: "Ne sudi knjigu po koricama" ili " Prvi mačići se...", imam ja toga još ako treba  :lol:

Ukoliko bude trebao kakav savijet, pomoć ili slično, slobodno se obrati...možda netko i vidi, malo smo uspavani zadnje vrijeme.

- It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses. - Hit it.

http://www.zippo-friends-croatia.com/galerije/willyz/index.php

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #8 : Rujan 29, 2016, 11:12:48 prijepodne »
 :dosao2:

kao sto su svi prije mene rekli, nekad se dogodi. i moj aiskustva uz satelit su kao i iznad opisana. sta je tu je, jedino netreba nadu nikad gubit :)
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline C La Grande

• Forum User
« Odgovori #9 : Rujan 30, 2016, 12:27:14 poslijepodne »
vaau, ovoliko odgovora stvarno nisam očekivala :D
upaljač sam zapravo naručivala dečku za rođendan pa mi je bilo bitno da ne promašim taj dan, iako je na kraju dobio poklon tjedan dana kasnije.. ali se svakako isplatilo. jednom kad se uzme upaljač u ruke, to je to, ljubav na prvi pogled 
sada sebi tražim, a po vašim iskustvima, dobit ću upaljač valjda do božića  :jumping:

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #10 : Rujan 30, 2016, 04:34:32 poslijepodne »
vaau, ovoliko odgovora stvarno nisam očekivala :D
upaljač sam zapravo naručivala dečku za rođendan pa mi je bilo bitno da ne promašim taj dan, iako je na kraju dobio poklon tjedan dana kasnije.. ali se svakako isplatilo. jednom kad se uzme upaljač u ruke, to je to, ljubav na prvi pogled 
sada sebi tražim, a po vašim iskustvima, dobit ću upaljač valjda do božića  :jumping:

quick tip: odi na stranicu od kluba, clanovi prodaju upaljace neke, pogledaj po drugim podforumima da li ima koji oglas za prodaju, odi u neki ducan pa pogledaj... ako nades nesto na netu, slobodno mozes tu doc pitat ako te nesto zanima, imamo clanova koji znaju jaaaaaaako puno o upaljacima
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline Dubrovnik

• ZFC - Member
  • Trade Count: (+3)
  • Forum User
  • *
  • Tko štedi-nek kupuje BIC
« Odgovori #11 : Rujan 30, 2016, 05:26:48 poslijepodne »
Evo....član prodaje ove upaljače po stvarno povoljnim cijenama...
Uzimaj ovaj četvrti po redu ,,red roof,, Marlboro...Nema sanse da ga nabavis tako povoljno a upaljac je em lijep em masivan i izvrsno stoji u ruci...
http://www.zippo-friends-croatia.com/index.php?topic=2307.0

Imas jos toga u rubrici: prodajem- mjenjam...pa biraj...

Pozz...