Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: ZFC-Časopis br. 1  (Posjeta: 7048 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (+3)
  • Forum User
  • *
  • Spol: Muški
Re: ZFC-Časopis br. 1
« Odgovori #30 : Listopad 21, 2012, 11:59:47 prijepodne »
 :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: svima na podršci
nadam se da ce mi uspijeti, za sad mi ide dobro, svakako ako netko ima neku ideju neka salje na pm..
za tiskanje znam da je skupo zato bi bilo mozda u redu... :plati:
ja tocnu ciejnu neznam, imam prijatelja koji to radi i mogao bi dobiti popust na to, kad javim cijenu kako bi to moglo bit, javim vam  :icon_thumright:

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #31 : Studeni 17, 2012, 01:48:40 poslijepodne »
Da malo osvježim temu  :jumping:
Časopis u pdf. formatu je u izradi i bit ce gotov kroz tjedan dana, Damir, Robert, dobit ćete mail sa časopisom u pdf. formatu a onda kad to vidite tražim dozvolu za tiskanje za božićni meet  :icon_thumright: :zivili:
Mail cće te dobiti za od prilike tjedan dana.
a ostali, bez brige svi ćete to vidjeti :D ali kada to uprava kluba odluči objaviti na portalu!
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2012, 01:49:41 poslijepodne Gregor-ZIPPO »

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #32 : Studeni 17, 2012, 02:23:48 poslijepodne »
Da malo osvježim temu  :jumping:
Časopis u pdf. formatu je u izradi i bit ce gotov kroz tjedan dana, Damir, Robert, dobit ćete mail sa časopisom u pdf. formatu a onda kad to vidite tražim dozvolu za tiskanje za božićni meet  :icon_thumright: :zivili:
Mail cće te dobiti za od prilike tjedan dana.
a ostali, bez brige svi ćete to vidjeti :D ali kada to uprava kluba odluči objaviti na portalu!

EDIT: Da malo osvježim temu  :jumping:
Časopis u .pdf datoteci je u izradi i bit ce gotov kroz tjedan dana, Damir, Robert, dobit će mail sa časopisom u .pdf datoteci a onda kad to vidite tražim dozvolu za tiskanje za božićni meet  :icon_thumright: :zivili:
Mail će te dobiti za od prilike tjedan dana.

Dobio PM od studenta koji je alergican na to(fireball) pa da se ispravim, a i mene je naucio ponesto  :icon_thumright: :hvala3:

Offline VTxCRO

• Trade Count: (+5)
  • Forum User
« Odgovori #33 : Studeni 17, 2012, 02:55:15 poslijepodne »
ak cemo vec filozofirat ko sto on to radi ima jos par gresaka u tekstu, ali boze moj, netko ima razuma jer se ipak radi o forumu

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #34 : Studeni 17, 2012, 03:04:50 poslijepodne »
ak cemo vec filozofirat ko sto on to radi ima jos par gresaka u tekstu, ali boze moj, netko ima razuma jer se ipak radi o forumu

ima mojih gramatičkih pogrešaka ali dosta  :spam1:  :haha:
nisam na saatu hrvatskog, hvala.  :puska: :puska: :puska: :puska:  :haha:

u prvom planu je časopis koji je josš malo pa GOTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOV  :plati:  :thefinger:  :val: :val:

Offline Count

• ZFC - HITMAN
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (0)
  • Forum User
  • *
  • enjoy the little things
« Odgovori #35 : Ožujak 02, 2013, 12:34:38 poslijepodne »
Bude kaj od toga? Bas me zanima kak to zgleda :icon_thumright:
tour the croatia (uvijek sa nama....R.I.P)
-dobre stvari su nestale kao nekad atlantida-

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #36 : Ožujak 03, 2013, 12:06:58 poslijepodne »
Bude kaj od toga? Bas me zanima kak to zgleda :icon_thumright:

prijatelj koji mi to radi, radi kod sebe doma a ne u firmi jer bi morao placat u firmi, tako da ide sporije jer ima jako puno posla

(to radi u pdf-u)  :icon_thumright:

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
Odg: ZFC-Časopis br. 1
« Odgovori #37 : Rujan 22, 2013, 10:26:34 poslijepodne »
Ja sam lagano lud, moram pozurit tu izradu, molim Boga da bu bilo gotovo do Božićnog meet-a, pogurat cu to, vec je trebalo al nikako  :ops:

Offline Deuce

• ZFC - Member
  • Trade Count: (+1)
  • Forum User
  • *
Odg: Re: ZFC-Časopis br. 1
« Odgovori #38 : Siječanj 17, 2014, 09:39:09 poslijepodne »
Kao i svi drugi koji su počeli na ovaj način, mislim da je za početak dovoljan PDF, ali ako bi imali bar desetak primjeraka za božičnu feštu, to bi bilo više nego fenomenalno.
a ako naš deuce ulovi malo vremena, možda nam izradi i neku križaljku ili slično...ali to je posao glavnog urednika da odluči...hahaha
Je, znam da riplejam na post star godinu i par mjeseci.
Kako sam u protekle dvije godine forum hodočastio izuzetno rijetko iz raznoraznih objektivnih i subjektivnih razloga, a odlučio to promijeniti od početka ove (zasad se držim toga), tako pomalo čitam stare threadove, pa naletio i na ovaj.
Nisam skužio da li je ova ideja o časopisu (or whatever) na kraju realizirana ili nije, ako nije ali se ipak planira u nekoj budućnosti - nema problema, padrone  :icon_thumright:
I noga u guzicu je korak naprijed
Training is like fighting with a gorilla. You don't stop when you're tired. You stop when the gorilla is tired.

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #39 : Siječanj 17, 2014, 10:18:16 poslijepodne »
a ma trebala je biti, ali taj frend koji mi to radi, radi doma i nikako da na pravi, cekam i cekam i cekam, ali sad nema i smisla da se napravi sa onim informacijama, treba napravit na novo i ubacit nove informacije :)

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #40 : Ožujak 14, 2014, 01:51:09 poslijepodne »
Ljudi moji od ovog na kraju ništa, ja čekam i čekam ovog prijatelja ali evo on nikako da dovrši, ja sam voljan složiti ponovno nove informacije o svemu a onda ako netko od vas zna u PDF-u jako lijepo to napraviti, slobodno, bilo bi super imati ZFC novine na portalu, pa sad evo, tko je voljan neka mi pošalje PM  :icon_thumright: