Novosti u našim kolekcijama / News in our Collections

Autor Tema: ZFC-Časopis br. 1  (Posjeta: 7047 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (+3)
  • Forum User
  • *
  • Spol: Muški
Re: ZFC-Časopis br. 1
« Odgovori #15 : Rujan 27, 2012, 08:22:13 poslijepodne »
planiraj samo onako za klub i u tome imaš našu podršku!
šta ti je u planu? printat ili kao PDF? za print računaj da papir mora biti neki kvalitetan a ne obični

:hvala:  :val:

pa upravo radim na obicnim a4 papirima a onda dizajn i ostalo budem vec, malo sad sa ZEKE rasparavljam o dizajnu pa ce napravit nesto pa bumo vidjeli  :icon_thumright:

Offline zeke

• ZFC - Member
  • Trade Count: (+1)
  • Forum User
  • *
« Odgovori #16 : Rujan 27, 2012, 09:21:25 poslijepodne »
ja sam si mislila rađe da kad uopće ustanovimo koncept i kako bi to trebalo izgledati, da finiširani prvi primjerak objavimo kao pdf samo robertu/damiru ili svim članovima kako već, pa onda ako bude volje/želje da se proba isprintati. sam kak sam rekla već gregoru preko pm - trebat će vremena, ja neću nikaj objavljivati dok nebude bar koliko toliko pristojno to sve skupa izgledalo :zubo:
vole vas Barbara i Boris

Offline Fireball

• ZFC - DRINKER
  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • kad narastem bit cu - ON
« Odgovori #17 : Rujan 28, 2012, 12:04:42 prijepodne »
planiraj samo onako za klub i u tome imaš našu podršku!
šta ti je u planu? printat ili kao PDF? za print računaj da papir mora biti neki kvalitetan a ne obični

za klub nema frke, rado i uskocim pomoc, ali podrska od mene je zagarantirana.

to je malo veci "projekt", treba oko toga dobro razmisliti... mislim da ti tu word nije bas najbolja opcija, treba ipak neki ozbiljniji komad naputbine (:)) koji se koristi za takve stvari. mislim da bi konacna verzija u pdf-u bila odlicna, a za printanu verziju bi trebalo vidjet sa vodstvom kluba sta ko kako i zasto (ipak su to izdasnije financije pa nije mala stvar), ali sigurno podrzavam robertov stav o kvaliteti
www.myspace.com/unstableact

CROATIAN DREAM (in memory of... R.I.P.)
"Boob" is the perfect word. The B looks like an aerial view of them, the 2 o's look like a front view, and the b looks like a side view.

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #18 : Rujan 28, 2012, 10:16:46 prijepodne »
za klub nema frke, rado i uskocim pomoc, ali podrska od mene je zagarantirana.

to je malo veci "projekt", treba oko toga dobro razmisliti... mislim da ti tu word nije bas najbolja opcija, treba ipak neki ozbiljniji komad naputbine (:)) koji se koristi za takve stvari. mislim da bi konacna verzija u pdf-u bila odlicna, a za printanu verziju bi trebalo vidjet sa vodstvom kluba sta ko kako i zasto (ipak su to izdasnije financije pa nije mala stvar), ali sigurno podrzavam robertov stav o kvaliteti

ma word mi je pri ruci i to sam slozio nesto jucer u par sati a sad tek pocinjem u drigm programima razradit to sve, evo Zeke pomaze sa dizajnom naslovnice i zadnje strane...naslovnica je osmisljena ali to otom potom :jumping:

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #19 : Rujan 28, 2012, 10:43:01 prijepodne »
Ako bilo tko ima kakvu ideju kako bi to moglo izgledati, naslovnica ili sadrzaj ili sta god sta je vezano uz časopis neka prijedloge šalje meni na pm, uvjek dobrodošli  :icon_thumright:

Offline Robert

• ZFC - MASTER OF DISASTER
  • Administrator
  • Trade Count: (+5)
  • Forum User
    • Zippo Friends Croatia
« Odgovori #20 : Rujan 28, 2012, 01:38:11 poslijepodne »
evo ti kompletna arhiva CLICK newsa pa možda dobiješ koju ideju
http://www.zippo-friends-croatia.com/include.php?path=zippo_click.php
R & R & R URNEBES d.o.o.

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #21 : Rujan 28, 2012, 01:50:11 poslijepodne »
E budem pogledao, ali znam da ce bit poseban i drukciji i iznutra  :jumping:

Offline Robert

• ZFC - MASTER OF DISASTER
  • Administrator
  • Trade Count: (+5)
  • Forum User
    • Zippo Friends Croatia
« Odgovori #22 : Rujan 28, 2012, 02:59:31 poslijepodne »
a moraš navesti da je glavni i neodgovorni urednik ZFC - BLACK SHEEP
R & R & R URNEBES d.o.o.

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #23 : Rujan 28, 2012, 03:34:40 poslijepodne »
Zasto neodgovorni, vidis da sam odgovoran  :haha:

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #24 : Rujan 28, 2012, 03:37:07 poslijepodne »
Glavni moze ali neodgovorni  :puska:

Offline Gregor-ZIPPO

• ZFC - BLACK SHEEP
  • ZFC - Member
  • Forum User
  • *
« Odgovori #25 : Rujan 28, 2012, 10:54:55 poslijepodne »
Ovak, ja sam prikraju, jos par dorada i imam par ljudi koji ce mi pomoc oko dizajna stranice pa cemo vidjet, ja sam mislio to kao pdf pa stavit na portal naravno a onda bi tiskao par koamada i vidio koliko kosta pa bi se mozda moglo i u startni paket ubacit, ali otom potom  :plati:

Offline damirv-1

• ZFC - PADRONE
  • Global Moderator
  • Forum User
« Odgovori #26 : Listopad 16, 2012, 10:53:17 poslijepodne »
Svaka čast na ideji i trudu koji ulažete svi od reda .
Imate otvorene ruke za sve ideje što se mene tiće, bitno je zadržati ozbiljnost i pristojnost te istinitost podataka...naravno, malo humora tu i tamo nikad ne škodi.
Kao i svi drugi koji su počeli na ovaj način, mislim da je za početak dovoljan PDF, ali ako bi imali bar desetak primjeraka za božičnu feštu, to bi bilo više nego fenomenalno.
Mislim da javna prodaja za sada ne bi išla jer nismo prijavljeni za prodaju, osim između sebe. Morao bih napraviti proširenje u dozvolama, statutu i slično...ali i to je moguće s vremenom.
Dakle, svi koji imate koju pametnu za reći, napišite tekst i pošaljite GLAVNOM UREDNIKU GREGORU na pregled...ili makar ideju...a ako naš deuce ulovi malo vremena, možda nam izradi i neku križaljku ili slično...ali to je posao glavnog urednika da odluči...hahaha
IF MY HOBBY BECOMES MY WORK, I WILL QUIT WORKING

Offline mirnic

• ZFC -ZIPPO DEALER
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (+6)
  • Forum User
  • *
    • www.bitchboys.net
« Odgovori #27 : Listopad 17, 2012, 02:02:22 poslijepodne »
Svaka čast na ideji i trudu koji ulažete svi od reda .
Imate otvorene ruke za sve ideje što se mene tiće, bitno je zadržati ozbiljnost i pristojnost te istinitost podataka...naravno, malo humora tu i tamo nikad ne škodi.
Kao i svi drugi koji su počeli na ovaj način, mislim da je za početak dovoljan PDF, ali ako bi imali bar desetak primjeraka za božičnu feštu, to bi bilo više nego fenomenalno.
Mislim da javna prodaja za sada ne bi išla jer nismo prijavljeni za prodaju, osim između sebe. Morao bih napraviti proširenje u dozvolama, statutu i slično...ali i to je moguće s vremenom.
Dakle, svi koji imate koju pametnu za reći, napišite tekst i pošaljite GLAVNOM UREDNIKU GREGORU na pregled...ili makar ideju...a ako naš deuce ulovi malo vremena, možda nam izradi i neku križaljku ili slično...ali to je posao glavnog urednika da odluči...hahaha

Prijatelju.. oko prodaje moe biti komplikacije sa dozvolama.. ali ako se skuplja "donacije" za klub i objasni se svakome "kupcu" da je pozeljno donirati 10-15 kuna, mozda bi sve bilo jednostavnije i bez zakonskih problema.
Pozdrav, Mirnić   www.DINDA.si

"Samo se prvi Zippo kupuje-ostalo se skuplja..."

Offline babarog

• ZFC - SECRETARY
  • ZFC - Member
  • Trade Count: (+2)
  • Forum User
  • *
« Odgovori #28 : Listopad 18, 2012, 01:40:46 prijepodne »
Prijatelju.. oko prodaje moe biti komplikacije sa dozvolama.. ali ako se skuplja "donacije" za klub i objasni se svakome "kupcu" da je pozeljno donirati 10-15 kuna, mozda bi sve bilo jednostavnije i bez zakonskih problema.
Slažem se sa našim čika slovencem :)
Malo dodatnih informacija od glavnog uredinka fakultetskog časopisa na strojarstvu I3:
- trebaš dosta članaka i fotki visoke rezolucije za časopis
- ako želiš da bude reprezentativan onda zaboravi office i prebaci se na adobe creative suite
- trebaš puno love za izdavanje osim ako misliš u elektroničkom obliku ali i tada imaš pune ruke posla oko toga!
- nipošto nemožeš to sam raditi jer će ti inace uzeti preko 16 sati dnevno posla
- trebaš lektora koji opet hoće da se plati
- kopiranje i slično drugih članaka je zakonom kažnjivo
- falsificiranje i neistine informacije su također zakonom kažnjive dakle sve moraš provjeriti!

to ti je ugrubo par informacija oko kojih vodiš brigu prije no što si počeo, ako želiš i imaš cajta time se baviti svaka čast!

Offline damirv-1

• ZFC - PADRONE
  • Global Moderator
  • Forum User
« Odgovori #29 : Listopad 18, 2012, 07:53:54 poslijepodne »
Pa tajnice moja, kad već imaš toliko iskustva i znanja u zadanoj temi, pomogni malo mladom prijatelju....hahaha
IF MY HOBBY BECOMES MY WORK, I WILL QUIT WORKING